Signerade och daterade 84/86. Bl.a. med gåvotext och företagsemblem. (Höjd 6,5-16,5)
750 SEK | 2019-09-28 20:11 |
700 SEK | 2019-09-28 19:12 |
250 SEK | 2019-09-27 07:36 |
150 SEK | 2019-09-26 20:54 |
100 SEK | Startpris |