Olja på duk, motiv med segelbåtar. Signerad. Uppklistrad på pannå. (26x72)
500 SEK | 2019-09-29 11:06 |
450 SEK | 2019-09-28 21:49 |
400 SEK | 2019-09-28 14:09 |
350 SEK | 2019-09-26 23:20 |
150 SEK | 2019-09-26 22:38 |
100 SEK | Startpris |