Anders Fornholm, Stockholm. Med graverad dekor av blomslingor. Fot med bladverk. Delvis förgylld. Mynning med vågbård. Undertill med graverad monogram. Mindre bulor, ytslitage. (Höjd 21, diameter 16,5, vikt 506g.)
3 600 SEK | 2019-09-29 11:57 |
3 400 SEK | 2019-09-29 11:58 |
3 000 SEK | 2019-09-26 21:42 |
2 900 SEK | 2019-09-27 10:23 |
1 500 SEK | 2019-09-26 20:43 |
100 SEK | 2019-09-26 19:34 |
100 SEK | Startpris |