Johan Leffler, Falun. Graverad blomdekor och monogram. Vriden fot. Delvis förgylld. Ytslitage. (Höjd 18, diameter 14, vikt 309g.)
4 000 SEK | 2019-09-29 12:02 |
3 800 SEK | 2019-09-29 11:56 |
3 600 SEK | 2019-09-28 22:04 |
3 400 SEK | 2019-09-29 11:54 |
3 000 SEK | 2019-09-28 19:12 |
1 900 SEK | 2019-09-27 20:42 |
700 SEK | 2019-09-27 00:30 |
250 SEK | 2019-09-26 19:37 |
150 SEK | 2019-09-26 19:34 |
100 SEK | Startpris |