Förgylld stålboett. Armband i läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Mindre repor. (Diameter 35mm)
2 000 SEK | 2019-09-29 09:51 |
1 900 SEK | 2019-09-29 09:49 |
1 600 SEK | 2019-09-28 20:19 |
1 400 SEK | 2019-09-27 22:09 |
1 300 SEK | 2019-09-27 14:45 |
1 200 SEK | 2019-09-26 20:06 |
150 SEK | 2019-09-26 19:49 |
100 SEK | Startpris |