Akvarell, "Dreambox". Signerad och daterad 88. Inramad. (56x76)
2 500 SEK | 2019-09-29 11:59 |
2 400 SEK | 2019-09-29 12:00 |
2 100 SEK | 2019-09-28 14:00 |
2 000 SEK | 2019-09-28 08:14 |
1 300 SEK | 2019-09-27 09:08 |
200 SEK | 2019-09-26 22:28 |
150 SEK | 2019-09-26 19:44 |
100 SEK | 2019-09-26 19:20 |
100 SEK | Startpris |