Olja på pannå, figurscen. Signerad. (34x26)
3 200 SEK | 2019-09-29 11:50 |
3 000 SEK | 2019-09-29 11:49 |
2 000 SEK | 2019-09-28 20:51 |
1 600 SEK | 2019-09-27 10:47 |
500 SEK | 2019-09-26 23:22 |
300 SEK | 2019-09-26 19:54 |
200 SEK | 2019-09-26 20:57 |
100 SEK | Startpris |