Med handmålad figurscen och förgyllning. Slitage, fläckar. (Diameter 39)
2 700 SEK | 2019-09-29 03:20 |
2 600 SEK | 2019-09-28 20:53 |
1 800 SEK | 2019-09-28 22:06 |
700 SEK | 2019-09-28 21:38 |
600 SEK | 2019-09-28 19:45 |
350 SEK | 2019-09-28 16:06 |
250 SEK | 2019-09-27 10:41 |
250 SEK | 2019-09-27 13:14 |
150 SEK | 2019-09-26 22:42 |
100 SEK | 2019-09-26 20:39 |
100 SEK | Startpris |