Olja på duk, "Skriket". Signerad och daterad 98. (190x126)
1 800 SEK | 2019-09-28 22:16 |
1 700 SEK | 2019-09-28 22:35 |
900 SEK | 2019-09-28 21:32 |
100 SEK | 2019-09-28 03:09 |
100 SEK | Startpris |