Mattallrikar 22st, djupa tallrikar 17st samt serveringsdelar 4st. Bruksslitage, enstaka nagg, bl.a. med fläckar.
1 900 SEK | 2019-09-29 11:25 |
1 800 SEK | 2019-09-29 11:14 |
1 500 SEK | 2019-09-29 10:22 |
1 300 SEK | 2019-09-28 23:54 |
850 SEK | 2019-09-28 15:44 |
750 SEK | 2019-09-28 07:00 |
600 SEK | 2019-09-27 20:23 |
500 SEK | 2019-09-26 22:23 |
150 SEK | 2019-09-26 21:31 |
100 SEK | 2019-09-26 20:15 |
100 SEK | Startpris |