Kaffekoppar 10+8, kaffefat 32st, assietter 15st, sockerskål och gräddkanna. Bruksslitage, bl.a. med fläckar. Enstaka nagg. (Kopparnas höjd bl.a. 5, diameter 8,5)
1 200 SEK | 2019-09-29 11:56 |
1 100 SEK | 2019-09-29 11:55 |
750 SEK | 2019-09-29 11:11 |
700 SEK | 2019-09-29 10:22 |
600 SEK | 2019-09-28 15:44 |
550 SEK | 2019-09-27 20:23 |
450 SEK | 2019-09-26 21:43 |
100 SEK | Startpris |