Olja på duk, dalkulla med getter. Signerad och daterad Leksand, 1924. Mindre färgbortfall. (66,5x88,5)
550 SEK | 2019-09-29 11:44 |
500 SEK | 2019-09-29 10:14 |
500 SEK | 2019-09-29 11:44 |
300 SEK | 2019-09-29 08:20 |
250 SEK | 2019-09-28 21:33 |
200 SEK | 2019-09-28 18:58 |
150 SEK | 2019-09-28 07:53 |
100 SEK | 2019-09-27 08:51 |
100 SEK | Startpris |