Akvarell, "Boule+Bluebeauty". Signerad och daterad 1988. Inramad. (56x77)
4 000 SEK | 2019-09-28 08:57 |
3 800 SEK | 2019-09-29 11:51 |
3 400 SEK | 2019-09-27 09:09 |
3 000 SEK | 2019-09-27 09:29 |
1 800 SEK | 2019-09-26 21:21 |
400 SEK | 2019-09-26 23:23 |
300 SEK | 2019-09-26 22:29 |
200 SEK | 2019-09-26 20:44 |
150 SEK | 2019-09-26 19:46 |
100 SEK | 2019-09-26 19:20 |
100 SEK | Startpris |