Oljemålningar på papper 2st. Signerade och daterad 1970/71. Oramade. Mindre veck. (Största mått 35x39)
1 600 SEK | 2019-09-29 12:03 |
1 500 SEK | 2019-09-29 12:00 |
550 SEK | 2019-09-28 13:52 |
450 SEK | 2019-09-27 22:31 |
400 SEK | 2019-09-26 21:04 |
150 SEK | 2019-09-26 22:19 |
100 SEK | Startpris |