Oljor på papper 2st, figurkompositioner. Signerade och daterad 1969. Oramade. Enstaka veck, mindre kantslitage. (Bladmått 31x39,5)
1 500 SEK | 2019-09-29 12:00 |
1 400 SEK | 2019-09-29 11:59 |
800 SEK | 2019-09-29 10:01 |
600 SEK | 2019-09-29 08:15 |
100 SEK | 2019-09-26 22:20 |
100 SEK | Startpris |