Så kallad "Slipgraal". Signerad och numrerad 2469. Repor. (Diameter 19)
400 SEK | 2019-09-29 11:11 |
350 SEK | 2019-09-28 08:44 |
300 SEK | 2019-09-27 09:47 |
100 SEK | Startpris |