Olja på duk, "Cadmium rogue passion" III. Signerad, a tergo daterad 1989. (100x149)
7 600 SEK | 2019-09-29 11:55 |
7 400 SEK | 2019-09-29 12:03 |
6 800 SEK | 2019-09-29 11:57 |
5 000 SEK | 2019-09-28 08:56 |
4 200 SEK | 2019-09-27 20:05 |
3 400 SEK | 2019-09-27 09:13 |
550 SEK | 2019-09-26 22:49 |
450 SEK | 2019-09-26 21:48 |
250 SEK | 2019-09-26 20:44 |
150 SEK | 2019-09-26 19:33 |
100 SEK | 2019-09-26 19:19 |
100 SEK | Startpris |