Akvarell, "After the rain". Signerad och daterad 1989. Inramad. (56x77)
4 000 SEK | 2019-09-28 08:58 |
3 800 SEK | 2019-09-29 11:51 |
3 400 SEK | 2019-09-28 09:47 |
2 200 SEK | 2019-09-28 08:13 |
2 100 SEK | 2019-09-27 09:09 |
500 SEK | 2019-09-26 23:23 |
250 SEK | 2019-09-26 22:29 |
200 SEK | 2019-09-26 20:45 |
150 SEK | 2019-09-26 19:48 |
100 SEK | 2019-09-26 19:21 |
100 SEK | Startpris |