Olja på duk, "Roddarlaget". Signerad. Inramad. (26x25)
5 400 SEK | 2019-09-29 11:54 |
5 200 SEK | 2019-09-29 07:19 |
4 800 SEK | 2019-09-29 08:42 |
3 600 SEK | 2019-09-29 02:56 |
3 000 SEK | 2019-09-28 19:52 |
2 100 SEK | 2019-09-26 23:25 |
2 000 SEK | 2019-09-26 21:31 |
2 000 SEK | 2019-09-26 22:30 |
1 200 SEK | 2019-09-26 19:23 |
100 SEK | 2019-09-26 19:05 |
100 SEK | Startpris |