Delvis rödtonat glas, med vit dekor. Signerad. Smärre repor och märken. (Höjd 15)
1 100 SEK | 2019-09-29 11:57 |
1 000 SEK | 2019-09-29 09:16 |
900 SEK | 2019-09-28 23:24 |
600 SEK | 2019-09-28 19:04 |
450 SEK | 2019-09-27 10:29 |
200 SEK | 2019-09-27 10:02 |
150 SEK | 2019-09-26 22:41 |
100 SEK | Startpris |