Med slipad dekor av adelskrona och förgyllning. Stomme med infälld spiral i rött och vitt. Förgyllningsslitage. (Höjd 15,5)
4 600 SEK | 2019-09-28 22:01 |
4 400 SEK | 2019-09-29 06:24 |
3 000 SEK | 2019-09-28 22:42 |
2 400 SEK | 2019-09-28 20:45 |
2 200 SEK | 2019-09-28 14:06 |
1 500 SEK | 2019-09-27 23:47 |
1 300 SEK | 2019-09-27 14:32 |
1 200 SEK | 2019-09-26 21:59 |
1 100 SEK | 2019-09-26 21:33 |
1 000 SEK | 2019-09-26 21:24 |
600 SEK | 2019-09-26 20:55 |
250 SEK | 2019-09-26 19:34 |
150 SEK | 2019-09-26 19:16 |
100 SEK | Startpris |