Akvarell, "Summerwind godess" II. Signerad och daterad 88. Inramad. (57x77)
3 600 SEK | 2019-09-28 22:36 |
3 400 SEK | 2019-09-29 11:52 |
2 000 SEK | 2019-09-27 19:28 |
1 800 SEK | 2019-09-28 08:13 |
1 600 SEK | 2019-09-27 09:10 |
400 SEK | 2019-09-26 23:23 |
350 SEK | 2019-09-26 22:30 |
300 SEK | 2019-09-26 20:45 |
250 SEK | 2019-09-26 20:29 |
200 SEK | 2019-09-26 19:58 |
150 SEK | 2019-09-26 19:49 |
100 SEK | 2019-09-26 19:21 |
100 SEK | Startpris |