Akvarell, "Midnight Boule Play". Signerad och daterad 89. Inramad. (57x77)
2 400 SEK | 2019-09-28 08:59 |
2 300 SEK | 2019-09-28 20:57 |
1 700 SEK | 2019-09-27 14:30 |
1 600 SEK | 2019-09-27 09:10 |
600 SEK | 2019-09-27 10:29 |
300 SEK | 2019-09-26 22:30 |
250 SEK | 2019-09-26 22:00 |
200 SEK | 2019-09-26 20:46 |
150 SEK | 2019-09-26 19:50 |
100 SEK | 2019-09-26 19:21 |
100 SEK | Startpris |