Starkeldsfajans. Signerad. Mindre krackelering. (Höjd 8,5)
1 200 SEK | 2019-09-29 11:42 |
1 100 SEK | 2019-09-28 22:08 |
1 000 SEK | 2019-09-28 13:04 |
900 SEK | 2019-09-27 19:13 |
850 SEK | 2019-09-26 19:27 |
300 SEK | 2019-09-26 19:50 |
100 SEK | Startpris |