Bordsgafflar 6st, bordsknivar 8st, bordsskedar 7st, förrättsgafflar 7st, förrättsknivar 8st, kaffeskedar 11st samt smörknivar 2st. Bruksslitage, repor, kaffeskedarna med graverade monogram. (Vikt exklusive knivar 836g., knivarnas vikt 730g.)
4 200 SEK | 2019-09-29 11:52 |
4 000 SEK | 2019-09-26 22:55 |
3 800 SEK | 2019-09-26 19:06 |
2 000 SEK | 2019-09-26 22:54 |
950 SEK | 2019-09-26 19:41 |
100 SEK | Startpris |