93. Bestickuppsättning 49 delar, silver, "Svensk Rund",

Bordsgafflar 6st, bordsknivar 8st, bordsskedar 7st, förrättsgafflar 7st, förrättsknivar 8st, kaffeskedar 11st samt smörknivar 2st. Bruksslitage, repor, kaffeskedarna med graverade monogram. (Vikt exklusive knivar 836g., knivarnas vikt 730g.)

Varenr 291806
Udvalgt

29 September 2019 12:00

Hammerslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 4 200 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

4 200 SEK2019-09-29 11:52
4 000 SEK2019-09-26 22:55
3 800 SEK2019-09-26 19:06
2 000 SEK2019-09-26 22:54
950 SEK2019-09-26 19:41
100 SEK Startpris

2019-09-29 Månadsauktion, Söndag 29 september Kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Købsprovision 22,5% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms