10. Sakral skulptur, 16/1700-tal

Skuret och bemålat trä. Maria och ormen. Händer saknas, torrsprickor, lagningar, maskstungen. (Höjd 118)

Varunr 294368

20 Oktober 2019 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK 10 500 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

10 500 SEK2019-10-20 09:12
10 000 SEK2019-10-20 11:20
8 200 SEK2019-10-20 07:46
6 200 SEK2019-10-19 15:50
3 400 SEK2019-10-18 17:09
3 000 SEK2019-10-17 22:55
2 200 SEK2019-10-17 22:58
2 000 SEK2019-10-17 19:57
1 600 SEK2019-10-17 22:48
600 SEK2019-10-17 21:59
500 SEK2019-10-17 20:55
300 SEK2019-10-17 20:31
100 SEK2019-10-17 18:59
100 SEK Startpris

2019-10-20 Månadsauktion, Söndag 20 oktober Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms