Med handmålad dekor och förgyllning. Kaffekoppar med fat 5st, moccakoppar med fat 2st, assietter 6st, gräddkanna, sockerskål, mjölkkanna och bricka. Sockerskålens lock med lagning, gräddkannans hänkel med skador. Mindre förgyllningsslitage. (Kopparnas diameter 6-7,5)
1 500 SEK | 2019-10-19 21:39 |
1 400 SEK | 2019-10-19 20:15 |
1 200 SEK | 2019-10-19 20:29 |
700 SEK | 2019-10-19 16:28 |
600 SEK | 2019-10-18 14:48 |
450 SEK | 2019-10-18 20:39 |
150 SEK | 2019-10-18 07:42 |
100 SEK | Startpris |