Nils Lorenz Kjellberg, Kalmar (Verksam 1805-1830) Delvis förgylld. Mindre lagningar. (Höjd 5,5. Vikt 20,5g.)
500 SEK | 2019-10-20 10:48 |
450 SEK | 2019-10-20 11:07 |
350 SEK | 2019-10-18 12:07 |
250 SEK | 2019-10-19 18:25 |
100 SEK | Startpris |