Tenn, mässing och marmor. Krönt med kvinnofigur. Urtavlan märkt Bourreliy. Signerad. Sockel med mindre naggar. (Höjd 42, bredd 37)
2 800 SEK | 2019-10-17 20:03 |
2 700 SEK | 2019-10-18 09:58 |
550 SEK | 2019-10-17 18:40 |
100 SEK | Startpris |