Kaffekoppar 13st, kaffefat 13st, assietter 14st, sockerskål, gräddkanna, mattallrik, kvadratiskt fat samt frukostkopp. Enstaka naggar. Bruksslitage, några delar med mindre fläckar. (Kopparnas höjd 5,5, diameter 7)
2 600 SEK | 2019-10-20 11:54 |
2 500 SEK | 2019-10-20 11:53 |
2 000 SEK | 2019-10-20 11:47 |
1 500 SEK | 2019-10-20 09:24 |
1 000 SEK | 2019-10-20 00:19 |
950 SEK | 2019-10-19 18:28 |
900 SEK | 2019-10-19 18:27 |
800 SEK | 2019-10-19 15:34 |
750 SEK | 2019-10-17 23:39 |
500 SEK | 2019-10-17 19:49 |
500 SEK | 2019-10-17 22:52 |
100 SEK | Startpris |