Träskuren och bemålad. Hårt slitage, huvud med lagning, kortade ben. (Höjd 18)
950 SEK | 2019-10-19 14:36 |
900 SEK | 2019-10-20 11:59 |
700 SEK | 2019-10-19 22:39 |
450 SEK | 2019-10-19 11:14 |
300 SEK | 2019-10-17 20:56 |
100 SEK | 2019-10-17 19:34 |
100 SEK | Startpris |