Mattallrikar 6st, förrättstallrikar 6st, assietter 6st, såsskål, serveringsskål samt skål. Enstaka nagg. Bruksslitage. (Mattallrikarnas diameter 25)
2 900 SEK | 2019-10-19 21:45 |
2 800 SEK | 2019-10-20 06:44 |
1 800 SEK | 2019-10-19 09:56 |
1 700 SEK | 2019-10-17 20:33 |
900 SEK | 2019-10-18 12:55 |
650 SEK | 2019-10-18 09:24 |
550 SEK | 2019-10-18 00:27 |
150 SEK | 2019-10-17 22:19 |
100 SEK | Startpris |