Färglitografi, "Tårtdax". Signerad och numrerad. Inramad. (42x30,5)
1 900 SEK | 2019-10-20 11:33 |
1 800 SEK | 2019-10-18 20:57 |
1 400 SEK | 2019-10-20 10:14 |
1 200 SEK | 2019-10-19 18:28 |
650 SEK | 2019-10-18 20:22 |
500 SEK | 2019-10-17 20:51 |
100 SEK | 2019-10-17 19:15 |
100 SEK | Startpris |