Med vågbård. Bruksslitage, ytrepor. (Diameter 30, vikt 465g.)
1 700 SEK | 2019-10-19 18:51 |
1 600 SEK | 2019-10-18 15:12 |
1 400 SEK | 2019-10-19 18:28 |
800 SEK | 2019-10-18 03:35 |
100 SEK | 2019-10-17 21:14 |
100 SEK | Startpris |