Skulptur i bronspatinerad metall, "Musique". Sockel av marmor med dekor i förgylld brons. Sockel med mindre naggar. Smärre ytslitage. (Höjd 41)
850 SEK | 2019-10-20 11:34 |
800 SEK | 2019-10-20 07:53 |
650 SEK | 2019-10-19 12:16 |
300 SEK | 2019-10-17 22:49 |
150 SEK | 2019-10-17 21:30 |
100 SEK | 2019-10-17 18:38 |
100 SEK | Startpris |