Bakelsegafflar 12st, kaffeskedar 12st, moccaskedar 12st, tårtspade, sockertång samt tårtkniv. Bruksslitage, repor. (Gafflarnas längd 13,5, vikt 590g.)
2 100 SEK | 2019-10-20 11:54 |
2 000 SEK | 2019-10-18 15:14 |
1 700 SEK | 2019-10-19 18:30 |
800 SEK | 2019-10-18 20:42 |
700 SEK | 2019-10-18 20:24 |
500 SEK | 2019-10-18 19:56 |
100 SEK | 2019-10-18 08:44 |
100 SEK | Startpris |