Olja på duk, porträtt av Johan Janne Wahlund (1758-1836). Ram med dekorskador, duk med mindre färgsläpp. (59x48)
1 600 SEK | 2019-10-18 21:36 |
1 500 SEK | 2019-10-20 12:03 |
800 SEK | 2019-10-19 18:31 |
350 SEK | 2019-10-18 20:57 |
300 SEK | 2019-10-18 20:40 |
250 SEK | 2019-10-18 11:15 |
150 SEK | 2019-10-17 20:50 |
100 SEK | Startpris |