Lars Lundwall, Jönköping. Fyrstämplade. Repor, mindre bulor. (Diameter 24)
2 100 SEK | 2019-10-20 11:40 |
2 000 SEK | 2019-10-20 11:01 |
1 700 SEK | 2019-10-14 11:14 |
1 600 SEK | 2019-10-19 10:26 |
1 200 SEK | 2019-10-18 22:44 |
800 SEK | 2019-10-18 22:11 |
650 SEK | 2019-10-18 19:31 |
250 SEK | 2019-10-17 21:59 |
150 SEK | 2019-10-17 20:26 |
100 SEK | Startpris |