Akvarell, skärgårdsbild. Signerad. Inramad. (18,5x12,5)
2 500 SEK | 2019-10-20 11:28 |
2 400 SEK | 2019-10-20 10:56 |
1 700 SEK | 2019-10-20 09:58 |
1 500 SEK | 2019-10-20 09:25 |
1 200 SEK | 2019-10-19 16:20 |
450 SEK | 2019-10-18 18:38 |
400 SEK | 2019-10-18 16:23 |
350 SEK | 2019-10-18 02:23 |
250 SEK | 2019-10-18 07:24 |
100 SEK | Startpris |