Bronserad och förgylld. Krön med infälld medaljong, rosett och kvistar. Senare glas, senare bronsering och förgyllning, nedtill med kompletterade dekorer och dekorlagningar. Ljusarm saknas. (Höjd 85, bredd 45)
6 000 SEK | 2019-10-20 12:01 |
5 800 SEK | 2019-10-20 09:32 |
3 000 SEK | 2019-10-20 00:23 |
2 600 SEK | 2019-10-17 22:53 |
2 000 SEK | 2019-10-17 21:10 |
550 SEK | 2019-10-17 21:42 |
100 SEK | Startpris |