16. Bestickuppsättning 52 delar, silver, "Rosenholm", Jacob Ängman för GAB

Bordsgafflar 12st, bordsknivar 13st, bordsskedar 14st, smörknivar 3st samt kaffeskedar 10st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Vikt exklusive knivar 1200, knivarnas vikt 1000g.)

Varunr 295043

20 Oktober 2019 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 5 000 SEK5 00 SEK6 00 SEK

5 000 SEK2019-10-18 14:49
4 800 SEK2019-10-19 18:11
4 000 SEK2019-10-19 16:07
2 500 SEK2019-10-18 20:11
2 300 SEK2019-10-18 14:39
1 300 SEK2019-10-18 09:14
800 SEK2019-10-18 10:17
250 SEK2019-10-17 23:31
150 SEK2019-10-17 21:37
100 SEK2019-10-17 19:43
100 SEK Startpris

2019-10-20 Månadsauktion, Söndag 20 oktober Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms