Bordsgafflar 12st, bordsknivar 13st, bordsskedar 14st, smörknivar 3st samt kaffeskedar 10st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Vikt exklusive knivar 1200, knivarnas vikt 1000g.)
5 000 SEK | 2019-10-18 14:49 |
4 800 SEK | 2019-10-19 18:11 |
4 000 SEK | 2019-10-19 16:07 |
2 500 SEK | 2019-10-18 20:11 |
2 300 SEK | 2019-10-18 14:39 |
1 300 SEK | 2019-10-18 09:14 |
800 SEK | 2019-10-18 10:17 |
250 SEK | 2019-10-17 23:31 |
150 SEK | 2019-10-17 21:37 |
100 SEK | 2019-10-17 19:43 |
100 SEK | Startpris |