Bemålad terrakotta. Mansbyst. Etikettmärkt, stämplad. Naggar. (Höjd 44)
2 500 SEK | 2019-10-20 11:56 |
2 400 SEK | 2019-10-20 13:05 |
1 900 SEK | 2019-10-18 22:57 |
1 600 SEK | 2019-10-18 22:44 |
950 SEK | 2019-10-18 17:45 |
650 SEK | 2019-10-18 20:40 |
550 SEK | 2019-10-18 18:44 |
100 SEK | 2019-10-17 19:03 |
100 SEK | Startpris |