Stekfat, 1700-tal. Djup tallrik, 1700-tal. Ytterfoder, 1800-tal. Tallrik, Imari-färger, m.m. Stekfatet med lagning, skålfatet med omfattande lagningar. Naggar. (Längsta längd 39)
200 SEK | 2019-10-20 12:17 |
150 SEK | 2019-10-19 20:06 |
100 SEK | 2019-10-18 18:39 |
100 SEK | Startpris |