Skulptur i brons, kvinnofigur. Signerad. Otydlig gjutarstämpel. Sockel i marmor. Sockel med mindre naggar. (Höjd 28,5)
2 900 SEK | 2019-10-19 19:09 |
2 800 SEK | 2019-10-19 18:35 |
1 600 SEK | 2019-10-19 10:44 |
1 400 SEK | 2019-10-18 19:32 |
1 300 SEK | 2019-10-17 19:02 |
1 000 SEK | 2019-10-18 11:16 |
900 SEK | 2019-10-18 08:26 |
550 SEK | 2019-10-17 22:53 |
250 SEK | 2019-10-17 21:33 |
100 SEK | Startpris |