Teburkar i plåt, Japan. Skrivschatull, lackarbete. Vas, delvis emaljerad, m.m. Slitage, bulor, enstaka skador. (Skrinets längd 41)
250 SEK | 2019-10-20 11:46 |
200 SEK | 2019-10-20 11:28 |
150 SEK | 2019-10-18 23:16 |
100 SEK | Startpris |