Sojaskålar, 1800-tal. Trådburk, lackarbete. Lockburk, m.m. Enstaka nagg. (Största diameter 11)
3 200 SEK | 2019-10-20 10:50 |
3 000 SEK | 2019-10-20 12:00 |
500 SEK | 2019-10-20 11:30 |
400 SEK | 2019-10-19 21:46 |
350 SEK | 2019-10-20 10:30 |
150 SEK | 2019-10-18 23:16 |
100 SEK | Startpris |