Mattallrikar 14st, djupa tallrikar 20st, förrättstallrikar 9st, djupa fat 6st, assietter 28st, små assietter 7st, terrin med underfat, 13st serveringsdelar. Enstaka delar med missfärgningar och krackeleringar, mindre förgyllningsslitage. (Mattallrikarnas diameter 26)
3 400 SEK | 2019-10-20 11:50 |
3 200 SEK | 2019-10-20 11:52 |
2 600 SEK | 2019-10-19 19:32 |
1 000 SEK | 2019-10-18 21:10 |
950 SEK | 2019-10-19 18:36 |
850 SEK | 2019-10-17 21:09 |
650 SEK | 2019-10-17 21:42 |
150 SEK | 2019-10-17 20:27 |
100 SEK | Startpris |