Förgyllt stål. Med datumangivelse. Bruksslitage, repor, glas med nagg. (Diameter 40mm)
1 400 SEK | 2019-10-20 11:55 |
1 300 SEK | 2019-10-20 11:46 |
1 100 SEK | 2019-10-14 17:26 |
1 000 SEK | 2019-10-19 20:57 |
700 SEK | 2019-10-18 10:45 |
450 SEK | 2019-10-17 23:25 |
300 SEK | 2019-10-17 20:53 |
100 SEK | Startpris |