Tenn. Bl.a. Gustaf Wigholm, Gävle, 1825. Zadoch Bergenholtz. Hårt slitage, bulor, en hänkel saknas, lagningar. (Diameter 21)
450 SEK | 2019-10-20 10:59 |
400 SEK | 2019-10-20 10:54 |
350 SEK | 2019-10-20 10:40 |
250 SEK | 2019-10-19 22:10 |
150 SEK | 2019-10-17 23:43 |
100 SEK | Startpris |