Förgylld och patinerad brons. Ornamenterade fötter och hänklar. En glasinsats med nagg och lagning. Ytslitage. (Längd 27)
2 100 SEK | 2019-10-20 07:50 |
2 000 SEK | 2019-10-18 12:50 |
1 700 SEK | 2019-10-17 20:14 |
500 SEK | 2019-10-17 22:07 |
350 SEK | 2019-10-17 19:04 |
300 SEK | 2019-10-17 19:38 |
100 SEK | Startpris |